Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Субота: 10:00–18:00

Неділя: вихідний

0
Моє замовлення

Магазин товарів для водопостачання, басейнів та електроопалення

Aquavital: найкраще обладнання для басейнів, водопостачання та опалення

Функціональність будь-якої системи залежить від обраного обладнання. Стосується це і таких складних інженерних споруд, як басейни, водопостачання та опалення. Купити обладнання для цих систем можна в інтернет-магазині Aquavital. Наші професійні співробітники запропонують вам виключно якісні високофункціональні товари в найширшому асортименті.

Компанія Aquavital — топовий продавець обладнання для басейнів, водопостачання та опалення

Ми прагнемо організувати наш бізнес так, щоб наші клієнти саме в Aquavital могли вибрати і замовити все необхідне для обладнання басейнів, водопостачання та опалення. Відгуки покупців для нас — основна оцінка роботи компанії. Адже якщо клієнти будуть задоволені нашими товарами і послугами, то вони прийдуть до нас знову і, цілком можливо, стануть нашими постійними покупцями.

 

Чому вам вигідно працювати з нами?

Сьогодні на основі скрупульозних досліджень ми з усією відповідальністю можемо стверджувати, що до нас звертаються нові покупці саме за рекомендацією тих, хто вже скористався нашими товарами і послугами. А це приватні та юридичні особи, індивідуальні підприємці та бюджетні організації. У нас вони можуть розраховувати на отримання послуг від підприємства, що має багаторічний досвід, глибокі знання і власні унікальні напрацювання у своїй сфері.

Вам ми допоможемо підібрати не тільки оптимально відповідне обладнання, а й найкраще його обслуговування. У нас для кожного знайдуться рішення, які дадуть змогу заощадити кошти з оплати за опалення житлових будинків і різного роду закладів. Для цього ми оперуємо найбільш енергоефективними технологіями.

Наші фахівці залюбки здійснять розрахунок вартості проекту, монтажу обладнання та щомісячної плати за електроенергію. Крім того, наші покупці мають право розраховувати на такі пріоритети:

 • допомога у виборі ефективного, економного обладнання;
 • розрахунок витрат на встановлення та експлуатацію інженерних систем;
 • обслуговування найдосвідченішими у своїй сфері фахівцями;
 • отримання товарів від виробників або сертифікованих дилерів.

Спеціалізація нашої компанії

Наша компанія є продавцем обладнання для басейнів, опалення та водопостачання. Крім того, у нас можна замовити монтаж електроопалення в Києві, де у нас знаходиться точка видачі товарів. В інші населені пункти, на будь-яку адресу по території України ми відправляємо обладнання всіма зручними для наших покупців способами.

Наші результати в цифрах і фактах

Наша компанія функціонує на ринку трохи більше 10 років. За період з 2012 року:

 • ми виконали і відправили понад 50.000 клієнтських замовлень;
 • ми отримали позитивні відгуки від 35.000 покупців;
 • кожен 10 наш клієнт вважав за краще звернутися до нас повторно;
 • кожні 20 наш покупець став нашим постійним клієнтом;
 • понад 7.000 обігрівачів наповнюють теплом понад 5.000 будинків.

Як починалася історія Aquavital

Наша компанія стала одним з найперших інтернет-магазинів обладнання для басейнів, водопостачання та опалення в Україні. На момент заснування нашої компанії практично не існувало торгових точок з такою спеціалізацією у вітчизняному інтернет-просторі. Та й скільки взагалі басейнів існувало в середньостатистичному місті в 2012 році? Водночас сфера інтенсивно розвивалася. Тож існував потужний купівельний попит на якісні товари для забезпечення функціональності різноманітних інженерних систем, включно з системами опалення та гідротехнічними спорудами.

Актуальність організації такого бізнесу ще понад 10 років тому прорахував наш нинішній директор. На зорі е-комерції він працював найманим працівником. Своєму керівникові він запропонував, на його переконання, надійний ресурс для нових перспектив і для збільшення продажів у вигляді інтернет-магазину. Однак до його новаторства поставилися скептично, вважаючи нереалістичною саму ідею продажу пристроїв для басейну через інтернет. Тому наш директор вирішив піти з тієї компанії. Натомість він відкрив свій інтернет-магазин обладнання для басейнів, водопостачання та опалення. Дуже скоро компанія Aquavital зайняла провідні позиції у своєму сегменті ринку.

 

Ключові переваги Aquavital

У нашому інтернет-магазині обладнання даного типу можна придбати з гарантією оригінальності за помірними цінами. Для цього ми співпрацюємо з виробниками наших товарів або їхніми офіційними дистриб'юторами в Україні без посередників. Крім того, для вас, як для наших покупців, будуть актуальними такі переваги наших товарів і послуг:

 • широкий асортимент обладнання, комплектуючих та аксесуарів до них різного призначення;
 • допомога в пошуку проектувальників, монтажників і підрядників для обслуговування обладнання;
 • оперативне виконання заявки, швидка доставка товару, дотримання гарантійних та інших зобов'язань.

Якщо ви облаштовуєте, ремонтуєте або модернізуєте басейн, систему опалення або водопостачання, обладнання з каталогів найкращих виробників на вигідних для вас умовах ви знайдете саме в Aquavital. Ми гарантуємо вам високий рівень якості наших товарів і послуг. Адже в підсумку наша репутація залежить саме від функціональності ваших інженерних систем.

Наверх