Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Субота, неділя: вихідний

0
Моє замовлення

Терморегулятори для електричних обігрівачів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Терморегулятори для електричних обігрівачів: зручний інструмент для підтримки комфортної температури

Обігрівачі встановлюються в житлових приміщеннях, на території розважальних і промислових об'єктів. Щоб це обладнання могло підтримувати необхідну температуру, використовуються терморегулятори. Для електричних обігрівачів купити в Україні такі пристрої можна, наприклад, у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо ефективні надійні регулятори за помірними цінами.

Терморегулятори для електричних обігрівачів

Що собою являє і які завдання виконує терморегулятор для електричних обігрівачів з каталогу нашого магазину?

Для ефективного використання обігрівачів рекомендується забезпечувати їх терморегуляторами. Це прилади механічного або електронного типу. Вони виконують розмикання електромережі. У результаті відключаються прилади, приєднані до неї. Основний критерій для цього - досягнення встановленої температури. Тобто, замовити терморегулятор для електричних обігрівачів на сайті нашого магазину доречно для того, щоб підтримувати комфортний тепловий режим.

Специфіка застосування

Використання інфрачервоного обігрівача, конвектора, системи теплих підлог дає змогу забезпечити комфортну температуру в приміщенні, що обігрівається. Сучасні виробники здебільшого спочатку встановлюють у такі прилади терморегулятори. Однак у багатьох обігрівачах пристрій для коригування температури відсутній. А на деяких регулюється лише температура всередині приладу. Але ж ключовим показником є рівень нагріву повітря в приміщенні. Тому важливо купити терморегулятор для електричних обігрівачів і встановити його на відстані від джерела тепла. За зовнішнім виглядом цей пристрій має вигляд коробочки, що нагадує звичайний вимикач.

Різновиди регуляторів

  • Такі прилади бувають різних видів. Наприклад, широко відомі терморегулятори, які застосовуються в системі теплих підлог. Багато пристроїв оснащені датчиком температури цифрового або механічного типу. Вони монтуються на стіні таким чином, щоб з'єднувати і роз'єднувати електроланцюг системи обігріву.
  • Доречно в нашому інтернет-магазині купити терморегулятори для електричних обігрівачів кам'яного або монолітного кварцового типу. Для їхньої ефективної експлуатації необхідне періодичне вимкнення. З цією метою можна вибрати регулятори звичайні або прямого підключення, що встановлюються просто в розетку.
  • У процесі вибору цих пристроїв потрібно враховувати рівень максимального навантаження, якому буде піддаватися прилад. Адже сучасні регулятори можуть керувати роботою відразу декількох обігрівачів. Має значення також спосіб підключення - в електроланцюг або в розетку. Останню роль відіграє дизайн пристрою, принцип його роботи та інші характеристики.

Терморегуляторы для электрообогревателей

Економічна ефективність

Природно, навіть якщо терморегулятор для електричних обігрівачів купити недорого, витрати все одно будуть істотними. Адже, наприклад, для системи опалення в приватному будинку потрібно буде обладнати кожну кімнату таким пристроєм. Однак згодом регулятор забезпечить не тільки підтримку максимально комфортних температур, а й значно зменшить витрати електроенергії, а значить і витрати на неї. Наприклад, якщо власникам будинку доведеться відлучитися з нього на довгий час, то вони зможуть встановити температуру на мінімально прийнятному рівні. Таким чином витрати в цей час будуть майже невідчутними.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині терморегулятори для електричних обігрівачів замовити онлайн з доставкою по Україні. Це продукція найкращих сучасних виробників. Прилади можуть бути настінними або такими, що підключаються в розетку, механічними або електронними, програмованими і керованими через Wi-Fi. Розібратися з вибором вам допоможуть наші професійні консультанти.

Наверх